• Marlena Welc

    Portret

Marlena Welc

Marlena Welc

O sobie samej…

…1974 rok…ech to już 41 lat – styczniowa Wodniczka – lubię czuć wolność nie lubię schematów…moje motto to „niezależność”. W dżungli zwanej „życie” wybieram zawsze ścieżkę mniej wydeptaną bo wiem że będzie trudniej ale też i ciekawiej.

Najważniejsze dla mnie: dom, rodzina, pies … fotografia zaczęta od zera sama nie wiem kiedy stała się pasją… potem odskocznią od codzienności i sposobem na uzupełnienie siebie.

Choć od zawsze obecna w mojej pracy teraz nabrała innego wymiaru… osobistego bo jest moja

:)

Pewnego dnia stwierdziłam, że fajnie by było stanąć po drugiej stronie obiektywu. Zaczęłam dużo czytać na temat zdjęć, blogi, czasopisma, książki, znalazłam tych ulubionych których styl mi odpowiadał… przeszłam pewien etap i weszłam na wyższy level. Zaczęło coś wychodzić, dotychczasowe robienie zdjęć przybrało bardziej świadomy kształt może nie do końca idealny, nie do końca taki jakbym chciała ale na wszystko trzeba czasu… moje obrazy są w mojej głowie, wiem co chcę osiągnąć i widzę to oczami wyobraźni. Kiedyś może powiem… „ale zrobiłam super zdjęcie” – może… Póki co cieszy mnie doświadczenie jakie zdobyłam do tej pory, cieszy mnie droga jaką pokonałam, to mnie motywuje i napędza do dalszego działania… do bycia lepszą. Uczę się patrzenia na ludzi inaczej, przez obiektyw co nie jest wcale takie proste….

WWW

 

Marlena Welc - Akt

akt_1

 

Marlena Welc - Fashion

fashion_1