Kreacje Osobowości

Adrian Vozny

***

Jako aktor gram na stałe w serialu Pielęgniarki (Polsat) postać fotografa.
Wystapilem również w serialach „Na sygnale” (TVP), „Klub Szalonych Dziewic”, „Szpilki na Giewoncie”, „M jak miłość”, ”Hotelu 52”, „Barwach Szczęścia” i innych oraz w wielu reklamach telewizyjnych i internetowych oraz prasowych i filmach fabularnych m.in. takich jak „Randka w ciemno” czy „Illuminacje miłości”.
Do niedawna prowadziłem program śniadaniowy w telewizji iTV jako prezenter. Jako konferansjer działam juz od 2005r.Współprowadziłem Eventy m.in. z : Marcinem Prokopem ,Tomaszem Kammelem, Piotrem Gąsowskim, Januszem Laskowskim(Lotto), Andrzejem Młynarczykiem, Cezarym Pazurą i innymi doświadczonymi konferansjerami i aktorami.
Prowdziłem koncerty takich artystów jak Kayah , Ania Wyszkoni czy Sylwia Grzeszczak.

O projekcie

Projekt fotograficzny Adriana Voznego pt. „Kreacje Osobowości” oparty na fotografii portretów aktorów/artystów i sportowców z Reprezentacji Artystów Polskich to wyjątkowa podróż poprzez różnorodne style w fotografii a także nawiązania do różnych  okresów od początków fotografi portretowej początków XX w. zarówno Europie jak i Stanach Zjednoczonych , poprzez okres miedzy wojenny kończąc w teraźniejszości.

Występują tu liczne nawiązania do subkultur, pop-atru, chrześcijaństwa, pogaństwa, pastiżu, kichu a także do buntowniczego ruchu artystycznego lat 60/70 XX wieku czyli Akcjonizmu Wiedeńskiego.

Autor podróżuje również poprzez wiele kategorii filmografii od horroru poprzez psychodeliczne obrazy kończąc na klasyce gatunku czyli portrecie osobowościowym czyli kreacji aktorskiej , na której mu najbardziej zależało.

Różnorodność projektu świadczy nie tylko  o ciągłym poszukiwaniu przez autora koncepcji a także nawiązaniu do dualności i złożoności osobowości ludzkiej  natury (a także) występujących tam aktorów/artystów/sportowców.

Autor wciela się w postać reżysera i zarazem psycho-patologa  i wyciąga wnioski ,rozkładając charaktery i osobowości występujących na czynniki pierwsze, po to by stworzyć na ich podstawie Kreacje Osobowości.

Projekt oparty był na uważnej obserwacji i psycho-analizie. Jest wypadkową prywatnych rozmów, zależności a także  sumą przypadkowych decyzji autora.

Wystąpili :  Piotr Świerczewski Antoni Królikowski Radosław Majdan  JarosławJakimowicz Piotr Zelt  Rafał Mroczek Marcin Mroczek Konrad Marszał Piotr Wiszniowski Filip Sojka Marek Włodarczyk Marcin Kwaśny Tomasz Jachimek  TomaszSchimsheiner Wiesław Tupaczewski Ferid Lakhdar Grzegorz Jędrzejewski Rafał Maserak  Marcin Piętowski Czesław Mozil  Bilguun Ariunbaatar  Jacek Kopczyński  Michał Chorosiński Michał Szyc Krzysztof Wieszczek   Wojciech Baranowski   Maksym Rzemiński Przemek Cypryański

                                                                                  

                                                                                    

O projekcie w mediach
Pozostałe projekty