• KATEGORIA AKT

  • KATEGORIA PORTRET

  • KATEGORIA NATURA

  • KATEGORIA FASHION

  • KATEGORIA DIGITAL

  • KATEGORIA DOKUMENT

LAUREACI KATEGORII AKT

TelefonyGSM.pl

 ARTUR TOKARSKI 

logo

WYWIAD

- TelefonyGSM.pl są promotorem w kategorii AKT. Panie Arturze jaki wspólny mianownik jest między telefonami , a tą kategorią ?

– Aktualnie telefon to najbardziej wygodne narzędzie do robienia zdjęć. Nie musimy o nim pamiętać, po prostu zazwyczaj mamy go przy sobie (również w sypialni, gdzie powstaje chyba najwięcej zdjęć z tej kategorii). Oczywiście większość z nich nigdy nie ujrzy światła dziennego, chyba, że jest się nierozsądną lub wyjątkowo sprytną gwiazdą. Sławne nazwisko plus opcja automatycznego zapisywania zdjęć na serwerze, to gwarancja sukcesu. Drugim aspektem jest łatwość robienia zdjęć typu selfie telefonem z przednią kamerą. Część z nas uważa swoje ciała za ideał i nie ma problemu z pokazywaniem ich publicznie. To dla nich są profesjonalne sesje fotograficzne. Większość woli jednak zrobić sobie zdjęcia własnoręcznie i ujawnić wybranym osobom, tylko te, które przeszły ostrą cenzurę.

- Gratulujemy wyboru – kilka słów dlaczego te ujęcia ?

– Pierwsze miejsce – za styl tak bardzo zbliżony do mojego ulubionego fotografa, że gdyby ktoś zdecydował się umieścić tę pracę w muzeum w Sanoku, większość ze zwiedzających nie domyśliłaby się, że to nie Beksiński. Drugie – za subtelność. Czasem im mniej, tym więcej. Trzecie – za oryginalne ujęcie i kompozycję.

- Oprócz wyśmienitych selfie czego możemy być pewni , inwestując w TelefonyGSM.pl ?

– Zdecydowanie wysokiej jakości obsługi. W aktualnej sytuacji rynkowej nie ma większego problemu z zakupem każdego rodzaju sprzętu w internecie. Należy jednak zwrócić uwagę na wartość dodaną, jaką oferuje sprzedawca. Nie każdy sklep internetowy oferuje coś poza dobrą ceną. My posiadamy salon wystawowy umożliwiający obejrzenie sprzętu przed zakupem. Poza tym proponujemy klientom usługi serwisowe i doradztwo przy wyborze produktów. Nasi sprzedawcy są wyspecjalizowani w poszczególnych kategoriach produktowych, więc trudne pytania, to dla nich najprzyjemniejsza część pracy.

telefony gsm

 Promotor

Daria Endresen

Gość kat. AKT

DARIA ENDRESEN

PORTFOLIO-WYWIAD

LAUREACI KATEGORII PORTRET

Anna Pawłowska - Brozio

ANNA PAWŁOWSKA – BROZIO 

PREZES ZARZĄDU FREEMEN

WYWIAD

- Freemen jest promotorem w kategorii Portret.  Pani Anno, dlaczego marce Freemen jest bliska ta kategoria?

- Freemen to firma, której domeną jest rozwijanie potencjału ludzi, odkrywanie ich mocnych stron, zwiększanie ich efektywności. Warsztaty, couchingi i sesje rozwojowe, które projektujemy mają na celu progres wiedzy, umiejętności a także zmianę postaw na takie, dzięki którym łatwiej się żyje i pracuje. Człowiek, jego obserwacja, stymulowanie go, jest w centrum naszych zainteresowań, -” kadrujemy”, „oglądamy”, „oświetlamy” i robimy mu „fotografie” przed i po procesie rozwoju, a zawsze musimy mieć właściwy pomysł na sesję. Czuję, że takie podejście zbliża nas do kategorii Portret – bo podmiotem  naszych działań jest zawsze osoba jako jednostka.

 –  Gratulujemy wyboru – kilka słów, dlaczego te ujęcia?

- Dokonując wyboru Portretu kieruję się trzema kryteriami. Po pierwsze: ujęcie musi być intrygujące, zmuszające do zastanowienia, przykuwające uwagę. Po drugie – użyta technika powinna być kontynuacją rozpoczętej historii i jej dopełnieniem. Po trzecie – jako artystyczne dzieło powinno być „gotowe” na ekspozycję w jakimś wnętrzu, tak aby zdobić, bawić, inspirować. Wszystkie trzy portrety spełniają te kryteria i każdy z nich jest piękną opowieścią.

- Jaka jest twarz firmy Freemen ?

- Freemen to firma dla ludzi. Tworzą ją ludzie, którzy czerpią satysfakcję z rozwoju innych, rozwoju własnego, z pozytywnych zmian w ludziach. Jesteśmy często dumni z osiągnąć innych, cieszą nas one i budują nowe mocne argumenty na to, że nasza praca ma sens. Podobnie jak sztuka, wiedza dostarczana przez Freemen rozwija ludzi, uwrażliwia na nowe obszary i zmienia ich na lepsze. I to jest nasz cel i sens.

Freemen

PROMOTOR

Bartek Wardziak

GOŚĆ KATEGORII

BARTEK WARDZIAK

PORTFOLIO - WYWIAD

LAUREACI KATEGORII NATURA

 MAGDALENA SIRY

DYREKTOR GENERALNY

WYWIAD

- Villa Park Wesoła jest Promotorem w kategorii Natura. Pani Magdaleno, czy natura jest Wam bliska?

- Przede wszystkim, bardzo dziękujemy za możliwość bycia Promotorem. To dla nas ogromne wyróżnienie. Czy natura jest nam bliska? Oczywiście! Hotel położony jest na malowniczych terenach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego a także sąsiaduje z urokliwym terenem Szwadronu Jazdy Polskiej, dzięki czemu mamy możliwość uczestniczyć w różnych zawodach konnych, wystawach psów i wielu ciekawych imprezach. Ponadto powstanie hotelu również zainspirowane było właśnie naturą. Pierwszy właściciel, a także pomysłodawca Villa Park Wesoła, zafascynowany klimatyczną Italią postanowił zbudować hotel we włoskim stylu, który ku naszej uciesze nadal cieszy się sporą popularnością.

 – Gratulujemy wyboru – kilka słów dlaczego te ujęcia?

– Wszystkie prace są niesamowite i każdej z osób, biorących udział w konkursie, pragniemy gorąco pogratulować niesamowitego „oka” jeśli takiego sformułowania można użyć w fotografii. Wybór był trudny, gdyż zdjęcia przeglądaliśmy kilkakrotnie. Przyznaję, że za każdym razem nasz wzrok przyciągały właśnie te wybrane. Każde w tych zdjęć ma do przekazania pewną historię, opowieść i to właśnie nas ujęło.

- Co leży w naturze Villa Park Wesoła ?

- To trudne pytanie, na które przyznaję ciężko jest znaleźć właściwą odpowiedź.  Myślę, że tu powinni się wypowiadać nasi Goście, Klienci, Przyjaciele którzy odwiedzają Villa Park Wesoła od wielu lat i wspólnie z nami uczestniczą w różnych wydarzeniach odbywających się w hotelu. Będą w tym najbardziej obiektywni.

wymiarowa Villa2 popr

 PROMOTOR

Malwina de Brade

 Gość kat. Natura

MALWINA de BRADE

PORTFOLIO - WYWIAD

WWW

LAUREACI KATEGORII FASHION

Katarzyna Gromada

 KATARZYNA GROMADA 

WŁAŚCICIEL

WYWIAD

- TERMY są promotorem w kategorii Fashion. Pani Katarzyno, dlaczego ten temat jest wam bliski?

– Od momentu jak dowiedziałam się, że planujesz uruchomienie swojego magazynu ASF, postanowiłam współpracować z Tobą. Temat mody jest mi bliski zarówno w życiu prywatnym, ale też staram się, aby moja firma również była fashion. Idea naszej  firmy to promocja zdrowego trybu życia. Jak wiadomo, taki tryb życia jest w dzisiejszych czasach bardzo modny i fashion :), ludzie uświadomili sobie bowiem, jak bardzo zintegrowane jest nasze zdrowie z trybem prowadzonego życia. W Polsce moda na todopiero zaczyna się rozwijać i jest wciąż udoskonalana nowymi receptami i badaniami ekspertów. Myślę, że profil naszej działalności doskonale wstrzelił się w panujące obecnie trendy :).

-  Gratulujemy wyboru – kilka słów, dlaczego te ujęcia?

– Zdjęcia te wywarły na mnie największe wrażenie, choć nie ukrywam wybór był trudny.  Pierwsze zdjęcie pokazuje modę, dwie osoby… zaakcentowany czerwony kolor sukni i pewien symbol… moim zdaniem, podążanie razem, ale w nieznane…. Drugie zdjęcie pokazuje dziecko, jego piękne ufne oczy, prawdziwe szczere spojrzenie. Przemawiają przez nie emocje, które spowodowały, że dokonałam takiego wyboru. Zdjęcie trzecie pokazuje artystyczne zestawienie kolorów, których połączenie razem bardzo dobrze się komponuje i można tę kolorystykę również przełożyć na ubiór oraz dodatki.

-  Jakie trendy wyznaczają TERMY?

– Przede wszystkim to zdrowy tryb życia i aktywne spędzania wolnego czasu. Kąpiele w wodach termalnych  oraz  korzystanie z usług spa&wellness pozwala naszym klientom się zrelaksować, zapomnieć na moment o pracy i codziennych obowiązkach.   Poprzez tego rodzaju zabiegi dbamy o swoje ciało, oraz lepsze samopoczucie, ale też podążamy za aktualnie wyznaczanymi trendami, jakim jest zdrowy oraz aktywny tryb życia.  Należy jednak pamiętać, że moda przemija, a styl pozostaje. Naszym celem jest zachęcanie, aby dbanie o nasze zdrowie nie było tylko trendem, ale stylem życia.

Termy Szaflary

 PROMOTOR

AGNIESZKA LOREK
Gość kategorii 

AGNIESZKA LOREK

LAUREACI KATEGORII DIGITAL

Monika Nowak

 MONIKA NOWAK

CRETIVE DIRECTOR

WYWIAD

 –  Agencja Pink Pepper Media  są promotorem w kategorii Digital .  Pani Moniko  Co łączy Reklamę z tą kategorią ?

–  W technice analogowej reklamie możemy jedynie nadać artystyczny wymiar minionych czasów. Natomiast dzięki technice cyfrowej możemy je zamienić w czarodziejski, latający dywan. W reklamie z zakurzonych frazesów tworzy się pełne magii narracje, które nadają nowy wymiar produktom i markom. Kategoria digital, to przestrzeń nieograniczonych możliwości.

-  Gratulujemy wyboru – kilka słów dlaczego te ujęcia ?

– Nasz wybór wynika z trzech przesłanek – tajemnica, zabawa i magia geometrii. W pierwszym ujęciu występuje magia i tajemniczości, zdjęcie daje duże poczucie estetyki. W drugim ujęciu jest humor i zabawa kompozycją. W trzecim uwagę przykuwa precyzja kompozycji geometrycznej. W naszej branży kompozycja geometryczne ma bardzo duże znaczenie – precyzja projektowania przykuwa uwagę finalnego odbiorcy usługi, produktu lub marki.

-  Digital lubimy za wolność  tworzenia, Pink Pepper Media polubimy za…

–  Otwartość na nowe wyzwania, swobodę kreacji i zadowolenie klienta.

Pink Peeper Media

 PROMOTOR

Barbara Florczyk fot.M.Mozelewski

 Gość kategorii Digital

BARBARA FLORCZYK

PORTFOLIO - WYWIAD

LAUREACI KATEGORII DOKUMENT

Małgorzata Białasiewicz

MAŁGORZATA BIAŁASIEWICZ

BUSSINESS MANAGER

WYWIAD

Droblin

 PROMOTOR

Mariusz Wideryński

 Gość kategorii dokument

MARIUSZ WIDERYŃSKI

PORTFOLIO - WYWIAD

WWW